УкрПРОДТЕСТ

Український науково-методичний центр оцінки відповідності
та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами,
іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії

 

 

  • Bak_sert_2014_n.jpg
  • cusm1nn.jpg
  • GMO_sert_2014_n.jpg
  • sanitar_gigien_ozinka2.jpg
  • ukrprodtest_voda.jpg
03680, м. Київ-143,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
Про переваги сертифікації продукції та систем управління (якістю, безпечністю харчових продуктів та інших), які дозволяють підвищити рівень задоволення потреб замовників та споживачів, отримати іміджеві переваги, а також спростити доступ вітчизняної продукції на міжнародні ринки, розповідає перший заступник генерального директора з підтвердження відповідності продукції, послуг, систем якості та наукової діяльності, директор УкрТЕСТ ДП «Укрметртестстандарт», заслужений працівник промисловості України Віктор Ример.

Детальніше...

Шановні замовники!

Інформуємо Вас, що УкрПРОДТЕСТ надає послуги з оформлення висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на нехарчову продукцію

Детальніше...

УкрПРОДТЕСТ проводить роботи з оцінки відповідності іграшок вимогам європейських стандартів серії EN 71 та EN 62115, відповідність яким надає презумпцію відповідності іграшок вимогам Директиви 2009/48 Європейського Парламенту та Ради від 18 червня 2009 року щодо безпечності іграшок.

Детальніше...

Інформуємо Вас, що УкрПРОДТЕСТ надає послуги з санітарно-гігієнічної оцінки харчових продуктів та продовольчої сировини.

Детальніше...

УкрПРОДТЕСТ проводить роботи з оцінки відповідності пакування вимогам Технічного регламенту з підтвердження відповідності паковання (пакувальних матеріалів) та відходів паковання, затверджений Наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 24.12.2004  № 289.

Детальніше...

Більше статей...

  1. ДП “Укрметртестстандарт” повторно призначено органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту мийних засобів
  2. Науково-практичний семінар «Основні сучасні законодавчі аспекти щодо харчових продуктів: актуальні питання Державних гігієнічних правил і норм "Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах"...
  3. 23 червня 2016 року у ДП «Укрметртестстандарт» відбувся науково-практичний семінар «Основні законодавчі аспекти щодо харчових продуктів: актуальні питання проекту Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»
  4. Науково-практичний семінар на тему: «Сучасний підхід до визначення генетично модифікованих організмів у харчовій продукції та продовольчій сировині з урахуванням європейських вимог»