УкрПРОДТЕСТ

Український науково-методичний центр оцінки відповідності
та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами,
іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії

 

 

  • Bak_sert_2014_n.jpg
  • cusm1nn.jpg
  • GMO_sert_2014_n.jpg
  • sanitar_gigien_ozinka2.jpg
  • ukrprodtest_voda.jpg
03680, м. Київ-143,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 

15 вересня 2016 року в ДП «Укрметртестстандарт» відбувся науково-практичний семінар на тему: «Основні сучасні законодавчі аспекти щодо харчових продуктів: актуальні питання Державних гігієнічних правил і норм "Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах", Мікробіологічних критеріїв для встановлення показників безпечності харчових продуктів, Державних санітарних норм та правил «Медичні вимоги до якості та безпечності харчових продуктів та продовольчої сировини».

Детальніше...

УкрПРОДТЕСТ проводить роботи з оцінки відповідності іграшок вимогам європейських стандартів серії EN 71 та EN 62115, відповідність яким надає презумпцію відповідності іграшок вимогам Директиви 2009/48 Європейського Парламенту та Ради від 18 червня 2009 року щодо безпечності іграшок.

Детальніше...

УкрПРОДТЕСТ проводить роботи з оцінки відповідності пакування вимогам Технічного регламенту з підтвердження відповідності паковання (пакувальних матеріалів) та відходів паковання, затверджений Наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 24.12.2004  № 289.

Детальніше...

Шановні замовники!
Інформуємо Вас, що у зв’язку зі змінами в законодавстві України щодо харчових продуктів УкрПРОДТЕСТ надає послуги з санітарно-гігієнічної оцінки харчових продуктів.

Детальніше...

ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ ТА ІМПОРТЕРІВ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ
Шановні виробники та імпортери харчових продуктів!!!
На Ваші численні прохання 15 вересня 2016 року УкрПРОДТЕСТ планує проведення науково-практичного семінару щодо основних аспектів Державних гігієнічних правил і норм "Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах" та проекту Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

Детальніше...

Більше статей...

  1. 23 червня 2016 року у ДП «Укрметртестстандарт» відбувся науково-практичний семінар «Основні законодавчі аспекти щодо харчових продуктів: актуальні питання проекту Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»
  2. Науково-практичний семінар на тему: «Сучасний підхід до визначення генетично модифікованих організмів у харчовій продукції та продовольчій сировині з урахуванням європейських вимог»
  3. Семінар «Основні аспекти законодавства України в сфері технічного регулювання нехарчової промисловості. Правові та організаційні засади стандартизації та метрології. Система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках...
  4. Семінар: «Зміни законодавства України. Безпека та якість харчової продукції - запорука розвитку сучасного підприємства та підвищення конкурентоспроможності його продукції. Час діяти!»