УкрПРОДТЕСТ

Український науково-методичний центр оцінки відповідності
та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами,
іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії

 

 

  • Bak_sert_2014_n.jpg
  • cusm1nn.jpg
  • GMO_sert_2014_n.jpg
  • sanitar_gigien_ozinka2.jpg
  • ukrprodtest_voda.jpg
03680, м. Київ-143,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 

Роботи з сертифікації харчових продуктів, продовольчої сировини;
тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну

Роботи з сертифікації продукції в органі з сертифікації ДП “Укрметртестстандарт” проводяться науково-технічним відділом оцінки відповідності продукції УкрПРОДТЕСТу згідно правил та порядків:

Роботи з сертифікації продукції в загальному випадку включають наступні етапи:

• прийняття заявки,
• експертиза документів,
  вибір схеми (моделі) сертифікації,
• прийняття рішення за заявкою,
• відбір, ідентифікація продукції,
• випробування продукції,
• проведення аудиту (обстеження, атестація, сертифікація/оцінка системи безпечності/управління якістю) виробництва, аналіз одержаних результатів оцінки відповідності продукції;
• прийняття рішення про можливість видачі сертифіката та оформлення і видачу сертифіката відповідності (свідоцтва про визнання).

Схеми (моделі), що застосовуються для сертифікації харчових продуктів, продовольчої сировини; тютюну та промислових замінників тютюну

Схема (модель) сертифікації заявленої продукції визначається органом за узгодженням з заявником до початку робіт з сертифікації у відповідності з вимогами документів Державної системи сертифікації, діючих правил та порядків. Вибір схеми (моделі) залежить від виду продукції, її кількості, стану виробництва та інших вихідних даних.

Детальніше 

 

 

Перелік продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації

Перелік продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, затверджено Наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01.02.2005 р. за № 28, що зареєстрований в Міністерствіюстиції України 4 травня 2005 р. за № 466/10746.

Детальніше

 

 

Нормативні та законодавчі акти, що стосуються харчової продукції, та продовольчої сировини, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну

 

Детальніше

 

 

 

З питань сертифікації харчової продукції, та продовольчої сировини; тютюну та промислових замінників тютюну звертатись:

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 4, ДП “Укрметртестстандарт”, кімнати № 137, 140


Начальник Українського науково-методичного центру оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії (УкрПРОДТЕСТ)
Семенович Володимир Костянтинович,
тел (044) 526-02-46, факс (044) 526-65-02, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заступник начальника Українського науково-методичного центру оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії (УкрПРОДТЕСТ)
Гарбарчук Галина Степанівна,
тел. (044) 526-43-20, факс (044) 526-65-02, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Начальник науково-технічного відділу оцінки відповідності харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії УкрПРОДТЕСТу
Терещенко Наталія Михайлівна,
тел. (044) 526-43-20, факс (044) 526-65-02, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заступник начальника науково-технічного відділу оцінки відповідності харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії УкрПРОДТЕСТу
Яковенко Оксана Миколаївна,
тел./факс (044) 526-65-02, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З питань видачі рішень або листів-роз’яснень з метою  митних оформлень імпортних товарів звертатись за тел. (044) 526-65-02
(Казімірова Тетяна Юріївна)