15 вересня 2016 року в ДП «Укрметртестстандарт» відбувся науково-практичний семінар на тему: «Основні сучасні законодавчі аспекти щодо харчових продуктів: актуальні питання Державних гігієнічних правил і норм "Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах", Мікробіологічних критеріїв для встановлення показників безпечності харчових продуктів, Державних санітарних норм та правил «Медичні вимоги до якості та безпечності харчових продуктів та продовольчої сировини».
З вступним словом до учасників науково-практичного семінару звернувся начальник Науково-методичного центру оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії (УкрПРОДТЕСТ) ДП «Укрметртестстандарт» В.К. Семенович
Під час семінару були розглянуті наступні питання:
• Основні аспекти та вимоги Державних санітарних норм та правил “Медичні вимоги до якості та безпечності харчових продуктів та продовольчої сировини».
• Основні принципи, відмінності та узагальнення вимог щодо вмісту та максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах згідно з Державними гігієнічними правилами і нормами "Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах".
• Основні аспекти методів випробувань продукції за показниками безпечності.
• Актуальні питання мікробіологічного контролю харчових продуктів та сировини згідно з вимогами сучасного законодавства.
• Сучасні вимоги до безпечності харчових продуктів при їх виробництві та обігу.
З доповідями виступили провідні фахівці ДП «Укрметртестстандарт»:
Г.О. Денисенко, начальник науково-дослідного сектору гігієнічної оцінки продукції.
І.В. Левчук, начальник науково-методичної лабораторії хроматографічних досліджень.
А.М. Лазарева, начальник бактеріологічної лабораторії.
О.М. Яковенко, заступник начальника науково-технічного відділу оцінки відповідності харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії.
Після закінчення семінару кожен слухач отримав сертифікат учасника.
Фотозвіт