УкрПРОДТЕСТ

Український науково-методичний центр оцінки відповідності
та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами,
іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії

 

 

  • Bak_sert_2014_n.jpg
  • cusm1nn.jpg
  • GMO_sert_2014_n.jpg
  • sanitar_gigien_ozinka2.jpg
  • ukrprodtest_voda.jpg
03143, м. Київ-143,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 

ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

СЕРТИФІКАТ «БЕЗ ГЛЮТЕНУ»

Глютен або клейковина – високомолекулярний білок, який міститься в більшості зернових культур (особливо в пшениці, житі та ячмені). Крім хлібобулочних виробів, глютен зустрічається та інших готових продуктах. Згідно з статистикою приблизно в 30 % продуктів, що знаходяться на магазинних полках, є глютен.

Детальніше...

ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ, ІМПОРТЕРІВ ТА РОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ КОСМЕТИЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ!

3 серпня 2022 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України № 65 «Про затвердження Технічного регламенту на косметичну продукцію».

У 2021 році косметична продукція буде включена в секторальний план перевірок при здійсненні державного ринкового нагляду на 2022 рік.

Однією з вимог до косметичної продукції – це вимоги щодо маркування.

Детальніше...

Про переваги сертифікації продукції та систем управління (якістю, безпечністю харчових продуктів та інших), які дозволяють підвищити рівень задоволення потреб замовників та споживачів, отримати іміджеві переваги, а також спростити доступ вітчизняної продукції на міжнародні ринки, розповідає перший заступник генерального директора з підтвердження відповідності продукції, послуг, систем якості та наукової діяльності, директор УкрТЕСТ ДП «Укрметртестстандарт», заслужений працівник промисловості України Віктор Ример.

Детальніше...

Шановні замовники!

Інформуємо Вас, що УкрПРОДТЕСТ надає послуги з оформлення висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на нехарчову продукцію

Детальніше...

УкрПРОДТЕСТ проводить роботи з оцінки відповідності іграшок вимогам європейських стандартів серії EN 71 та EN 62115, відповідність яким надає презумпцію відповідності іграшок вимогам Директиви 2009/48 Європейського Парламенту та Ради від 18 червня 2009 року щодо безпечності іграшок.

Детальніше...