УкрПРОДТЕСТ

Український науково-методичний центр оцінки відповідності
та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами,
іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії

 

 

  • Bak_sert_2014_n.jpg
  • cusm1nn.jpg
  • GMO_sert_2014_n.jpg
  • sanitar_gigien_ozinka2.jpg
  • ukrprodtest_voda.jpg
03143, м. Київ-143,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 

- ТОВ "Ексiмтрейд"

чаї байхові вищого сорту, чаї з додаванням рослинної сировини та чаї трав’яні ТМ 3, «Принцеса Нурі», «Принцеса Гіта», «Принцеса Канді», «Принцеса Ява», «Тесс», «Greenfield» («Грінфілд») за ТУ У 15.8-30307990-002:2005 «Чаї байхові, чаї з додаванням рослинної сировини та чаї трав’яні. Технічні умови».

- ТОВ "Фiрма "Фавор"

харчові продукти для спеціального дієтичного споживання – молоко пастеризоване вітамінізоване, кефір вітамінізований, напої кисломолочні «Біолактон», «Біолактон зі стевією».

- ПрАТ «Вентиляційні системи»

електровентилятори побутові торгових марок «ВЕНТС», «ДОМОВЕНТ».

- ТОВ "ТАЛАНЛЕГПРОМ"

взуття чоловіче та жіноче спеціальне захисне; взуття чоловіче та жіноче професiйної призначеностi; взуття чоловіче та жіноче для військовослужбовців

- ПрАТ "Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка»"

напої безалкогольні сокові негазовані торгової марки «Capri-Sonne»; напої безалкогольні газовані: на ароматизаторах, на зерновій сировині і ароматизаторах, соковмісні на ароматизаторах, на пряно-ароматичній (смако-ароматичній) рослинній сировині; вода мінеральна природна столова «Софія Київська».

- ПАТ "Київський маргариновий завод"

маргарини, майонези, гірчиця харчова, спреди солодковершкові, спреди кисловершкові, жири для промислової переробки, суміші жирів для промислової переробки, саломаси, олія соняшникова, олія високо олеїнова соняшникова рафінована дезодорована виморожена "VIVA ОLIYA".

- ПАТ "Київська кондитерська фабрика «Рошен»"

шоколад та шоколадні набори; цукерки шоколадні та цукерки глазуровані шоколадною глазур’ю; цукерки шоколадні з начинками та набори з них; цукерки з начинками та набори з них; цукерки неглазуровані, мармелад “Апельсинові та лимонні часточки”, крекер та печиво, торти, кекс “Ромова бабá Roshen”.

- ТОВ "ТІЄНС УКРАЇНА"

дієтичні добавки

- ТОВ "Емвей Україна"

продукти для спеціального дієтичного споживання - спортивне харчування; дiєтичнi добавки та харчовi продукти для спецiального дiєтичного споживання - спортивне харчування.

- ТОВ "Компанія Май"

чаї байхові вищого сорту, чаї байхові з додаванням рослинної сировини та чаї з рослинної сировини.

- ТОВ СП "СОЛОМІЯ"

чай чорний байховий за ДСТУ 7174:2010, чай чорний байховий, чай зелений байховий та набори чаю за ТУ У 25586053.003-2000.