УкрПРОДТЕСТ

Український науково-методичний центр оцінки відповідності
та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами,
іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії

 

 

  • Bak_sert_2014_n.jpg
  • cusm1nn.jpg
  • GMO_sert_2014_n.jpg
  • sanitar_gigien_ozinka2.jpg
  • ukrprodtest_voda.jpg
03143, м. Київ-143,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 

Про Знак UCSM

Забезпечення населення високоякісною продукцією є одним із найважливіших питань сьогодення. Особливо актуальним це питання являється для споживачів товарів, які завжди перебувають в пошуках найкращої продукції.

З метою надання суспільству достовірної інформації щодо безпеки та якості продукції, яка пройшла процедуру оцінки відповідності в ДП «Укрметртестстандарт», та її відповідності вимогам законодавчих актів України та нормативних документів, ДП «Укрметртестстандарт» запроваджує власний Знак відповідності продукції встановленим до неї вимогам.

Знак відповідності продукції встановленим до неї вимогам, являє собою оригінальну композицію з літер латинської абетки UCSM – абревіатури англомовної назви Ukraine Centre of Standardisation and Metrology (в українській транслітерації – "УЦСМ", історичної назви підприємства).

Наявність Знаку UCSM на продукції або в супровідній документації до неї означає, що ця продукція пройшла процедуру оцінки відповідності в ДП «Укрметртестстандарт» і відповідає всім вимогам законодавчих актів України та нормативних документів, що на неї поширюються, має повну відповідність задекларованим у маркуванні властивостям та складу. 

Для споживачів Знак UCSM гарантує якісне, незалежне та неупереджене дослідження та нагляд за об’єктом оцінювання.

Завдяки активній партнерській участі ДП «Укрметртестстандарт» в міжнародних системах сертифікації та оцінки відповідності, наявність такого знаку на українській продукції сприятиме її просуванню також на міжнародний ринок.

Право маркування Знаком відповідності ДП «Укрметртестстандарт» може отримати продукція, яка виробляється серійно, відповідає вимогам законодавства України та нормативних документів, що поширюються на неї, а виробництво такої продукції має сертифіковану систему управління якістю та/або безпечністю продукції.

Наявність Знаку відповідності ДП «Укрметртестстандарт» на продукції сприятиме підвищенню довіри до неї з боку споживачів та торгівельної мережі, а також зменшить ризик вживання неякісної харчової продукції.

Форми документів:

Контакти:

Тел.: (044) 526-43-20 - Харчова продукція, іграшки, посуд, мийні засоби.

Тел.: (044) 526-43-79 - Техніка.

Тел.: (044) 526-03-83 - Продукція легкої промисловості.