УкрПРОДТЕСТ

Український науково-методичний центр оцінки відповідності
та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами,
іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії

 

 

  • Bak_sert_2014_n.jpg
  • cusm1nn.jpg
  • GMO_sert_2014_n.jpg
  • sanitar_gigien_ozinka2.jpg
  • ukrprodtest_voda.jpg
03680, м. Київ-143,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 

Технічний регламент безпечності іграшок

На сьогоднішній день в Україні діє Технічний регламент безпечності іграшок, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. № 515, що гармонізований із вимогами Директиви 2009/48 Європейського парламенту та Ради від 18.06.2009

Цей технічний регламент визначає вимоги до безпечності іграшок, процедуру оцінки відповідності, обігу іграшок як імпортованих, так і вітчизняного виробництва на території України.

У цьому технічному регламенті під поняттям “іграшка” розуміється продукція (ігровий матеріал), призначена для гри з нею дітей віком до 14 років.

Цей технічний регламент встановлює вимоги безпечності іграшок з метою захисту життя і здоров'я дітей і осіб, що наглядають за ними, охорони довкілля, а також попередження дій, набувачів (споживачів) іграшок, що вводять в оману, відносно їх призначення і безпеки.

Іграшки можуть бути введені в обіг тільки в разі їх відповідності вимогам щодо безпечності, установленим у цьому Технічному регламенті, а також санітарним нормам.

Нормативні та законодавчі акти, що стосуються оцінки відповідності іграшок

 

Детальніше 

 

 

 

Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності іграшок вимогам технічного регламенту затверджено Наказом Мінекономрозвитку України від 11.11.2013 № 1336

 

Детальніше

 

 

 

Оцінка відповідності іграшок

Роботи з оцінки відповідності продукції в загальному випадку включають наступні етапи:

Детальніше

 

 

 

Вимоги до технічної документації

Технічна документація повинна бути складена державною мовою та містити:

Детальніше

 

 

 

Згідно Порядку проведення робіт з сертифікації (оцінювання) відповідності продукції до заявки додаються:

 

Детальніше

 

 

 

З питань оцінки відповідності  продукції звертатись:

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 4, ДП “Укрметртестстандарт”, кімнати № 137, 140

 

Начальник Українського науково-методичного центру оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії (УкрПРОДТЕСТ)
Семенович Володимир Костянтинович,
тел (044) 526-02-46, факс (044) 526-65-02, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заступник начальника Українського науково-методичного центру оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії (УкрПРОДТЕСТ)
Гарбарчук Галина Степанівна,
тел. (044) 526-43-20, факс (044) 526-65-02, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Начальник науково-технічного відділу оцінки відповідності харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії УкрПРОДТЕСТу
Терещенко Наталія Михайлівна,
тел. (044) 526-43-20, факс. (044) 526-65-02, e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заступник начальника науково-технічного відділу оцінки відповідності харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії УкрПРОДТЕСТу
Яковенко Оксана Миколаївна,
тел./факс (044) 526-65-02, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Провідний інженер із стандартизації
Пархомчук Алла Валеріївна
тел.: (044) 526-34-77
e-mail.: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З питань видачі рішень або листів-роз’яснень з метою  митних оформлень імпортних товарів звертатись за тел. (044) 526-65-02
(Казімірова Тетяна Юріївна)