УкрПРОДТЕСТ

Український науково-методичний центр оцінки відповідності
та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами,
іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії

 

 

  • Bak_sert_2014_n.jpg
  • cusm1nn.jpg
  • GMO_sert_2014_n.jpg
  • sanitar_gigien_ozinka2.jpg
  • ukrprodtest_voda.jpg
03143, м. Київ-143,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 

Науково-дослідний центр випробувань продукції (Випробувальний центр)

Випробувальний центр найпотужніший в Україні науково-дослідний центр випробувань продукції, який акредитований Національним агентством з акредитації України на компетентність відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025. Випробувальний центр атестований Міністерством охорони здоров'я України на право проведення токсиколого-гігієнічних, медико-біологічнихта інших досліджень для видачі санітарно-епідеміологічних висновків. Це дає змогу одночасно використовувати результати випробувань і для підтвердження відповідності (сертифікації) продукції, тим самим уникаючи дублювання випробувань та зменшуючи їх вартість і час проведення.

До складу НДЦВП входить п’ять лабораторій:

Хіміко-аналітична лабораторія
Бактеріологічна лабораторія
Хроматографічна лабораторія
Pадіологічна лабораторія
Науково-виробнича лабораторія молекулярно-генетичних досліджень

У НДЦВП працюють висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи з випробувань продукції. Провідні спеціалісти НДЦВП є членами Технічних комітетів ("Цукор і крохмалепатокові продукти" (ТК 56), "Молоко, м'ясо та продукти їхньої переробки" (ТК 140), "Управління якістю виробництва виноробної продукції, горілок, лікеро-горілчаних напоїв і тютюнових виробів і методи їхнього контролю" (ТК 150), "Ветеринарні біологічні препарати та засоби ветеринарної медицини для роботи з ними (ТК 149), "Хлібобулочні та макаронні вироби (ТК 153), "Соки та соковмісні продукти" (ТК 154). Спеціалістами НДЦВП розроблено та метрологічно атестовано близько 20 методик виконання вимірювань. Вперше в Україні освоєно методику виявлення фальсифікації вершкового масла та визначення вмісту рослинних жирів у спредах.

НДЦВП оснащений сучасними аналітичними приладами провідних світових виробників таких як "Agilent Technologies" США, "DaskalEnterprises, Inc" США, "IntertechCorporation” CША, "СЕМ" США, "Bio-Rad Laboratories" Франція, “TelstarIndustrial S.L.» Франція, «HEINZ GERHARD GmbH” Німеччина, "AnalytikJena AG" Німеччина, “IKA Werke” Німеччина, "Nabertherm" Німеччина, "GFL GmbH" Німеччина, "Sartorius AG" Німеччина, "METTLER TOLEDO GmbH, laboratory&Weighing Technologies» Швейцарія та ін.

Для підтвердження своєї компетентності Випробувальний центр постійно бере участь у національних раундах професійного тестування лабораторій у рамках програми "ПРОФ-ТЕСТ", міжнародних раундах професійного тестування "MUVA KEMPTEN" (Німеччина), “TOYTEST" (LGC Ltd., Великобританія) - іграшки, "Genetically modified material analysis Scheme" - якісне та кількісне визначення ГМО, ідентифікація генетично модифікованих ліній рослин (FAPAS, Великобританія), а також проводить міжлабораторні порівняння результатів вимірювань з акредитованими вітчизняними та закордонними випробувальними лабораторіями всіх видів продукції.

НДЦВП проводить визначення вмісту мінеральних масел у рослинних оліях на відповідність вимогам, встановленим Генеральним директором з питань охорони здоров’я та захисту прав споживачів Європейської Комісії від 03.07.2008 щодо вмісту мінеральних масел. Результати досліджень визнаються країнами ЄС.

Науково – виробнича лабораторія молекулярно – генетичних досліджень одна із найкращих в Україні, оснащена сучасним аналітичним обладнанням для визначення вмісту ГМО в харчовій продукції та продовольчій сировині методом полімеразно – ланцюгової реакції  в реальному часі. Лабораторією розроблено для власного використання та для реалізації (вартість тест - систем) зацікавленим організаціям ряд тест – систем для якісного та кількісного визначення ГМО в харчових продуктах та продовольчій сировині, які відповідають вимогам міжнародних стандартів.

НДЦВП єдиний в Україні проводить випробування іграшок за всіма показниками, що регламентується європейськими стандартами та Технічним регламентом безпечності іграшок.

Співробітники НДЦВП постійно беруть участь у конференціях і семінарах, у тому числі і міжнародних, мають публікації по тематиці НДЦВП, беруть участь у розробці сучасних методик виконання вимірювань. Робота НДЦВП висвітлюється у поточній пресі та на центральних телеканалах України.

 

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ РОБІТ з випробувань харчових продуктів, тютюнових виробів, іграшок, полімерних матеріалів, виробів, що контактують із харчовими продуктами, парфумерно-косметичних та мийних засобів станом на 15.01.2016.

 

З питань випробувань харчової продукції, іграшок, мийних засобів, парфумерно-косметичної продукції, посуду, виробів, що контактують з харчовими продуктами звертатись за адресою:

ДП "Укрметртестстандарт", 03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 4, кімната № 130

 

Начальник науково-дослідного центру випробувань продукції:

Кіщенко Володимир Анатолійович

тел.: (044) 526-10-30, mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Заступник начальника науково-дослідного центру випробувань продукції з організації випробувань:

Шатаєва Тетяна Олександрівна

тел./факс (044) 522-66-57, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Начальник хіміко-аналітичної лабораторії:

Назаренко Тамара Антонівна

тел. (044) 526-20-03, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , кімната №130

 

Начальник бактеріологічної лабораторії:

Лазарева Алла Миколаївна

тел. (044) 526-20-03, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , кімната №139

 

Начальник науково-методичної лабораторії хроматографічних досліджень:

Левчук Ірина Володимирівна

тел. (044) 526-10-30,  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , кімната №106

 

Начальник лабораторії радіологічних, хімічних та фізико-механічних випробувань:

Третьяков Юрій Олексійович

тел. (044) 526-43-89, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , корпус 7, кімната №12

 

Начальник науково-виробничої лабораторії молекулярно-генетичних досліджень:

Голубець Руслан Анатолійович

тел. (044) 526-10-30, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , корпус 8